Odrzucone  [Moderator] FarFejs

Napisany przez FarFejs

149
3
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oceń ten wątek
Imię: Dominik

Ile dziennie możesz poświęcić czasu na forum: codziennie po pare godzin

Co chciałbyś zmienić: napewno silnik sieci i styl

Opisz siebie, daj się poznać (minimum 2-3 zdania): Mam na imię Dominik mam 18lat interesuje się grami,serwerami i sportem. Mam wlasny serwer surf_ski_2 i szukam do niego sieci. Myślę, że bym nadał się na taką rangę bo forum nowe i potrzebuje pomocy
Twój staż na forum: od dziś bo forum jest nowe

Czy spełnia wszystkie wymagania (wymień które spełniasz) : żadne bo forum nowe

Typie co ty myślisz?? że jak lecisz po każdej sieci i mówisz raz że masz 14,15 lat i uj ???
Kłamiesz na różne tematy wymień na ilu sieciach byłem?? po co ja się tu rejstrowałem aby kolejna sieć cię nie przyjeła bo to jest typie twój konie a wejdz na ts to może 8 masz Big Grin

Jak go przyjmiesz to stracisz tylko na tym i tyle Big Grin spytaj sie hoax etc.

Hahahahahagagaghahha, maraton śmiechu...
Wiek, raz 13 raz 15, teraz 18, było kiedyś 20... To nie wiem jak u ciebie się wiek liczy...
Jesteś na 100 sieciach i cały czas ten sam tekst, eeee forum nie jest nowe, forum istnieje już ładne parę miesięcy, chyba w lutym powstało... Jak nie w styczniu nie wiem, a wiesz ze jako moderator nie zmienisz silnika i stylu... Na jaki silnik chcesz zmienić Pszemo? A może IPS cyz IPB które trochę kosztuje... Jak ty masz serwer, który cały czas jets pusty... Co tacy ludzie robią... Debilstwo
Pozdrawiam

Podziekujemy Ci za złożenie podania. Jak to mówią do odważnych świat należy ale faktycznie trochę za duża aktywność masz w Internecie Big Grin
Niestety odpadasz

Ten wątek jest zamknięty

[Obrazek: zamk.png]

jeśli się z tym nie zgadzasz zgłoś post do administracji.

1 gości